בריכות שחייה מעץ

בריכות שחייה מעץ זהו ביטוי שעד לא מזמן היו מסתכלים במבט מאוד מוזר על מי שהיה אומר אותו. אחרי הכוך – עץ ומים לא אמורים ללכת ביחד, כי עץ מתנפח במים ונסדק, ואם בריכה נבנית מעץ – הרי שהיא צפויה להינזק בתוך זמן קצר ביותר.

 

הלא כן? כבר לא. בכלל לא. למעשה, היום בניית בריכות שחייה מעץ היא פעולה המבוקשת על ידי הרבה מאוד אנשים אשר מבקשים לעצמם בריכה מעוצבת ויוקרתית בחצר. איך זה קורה ומהו “עץ הקסמים” הזה אשר יכול להימצא מסביב למים ולא להינזק? כל התשובות – במאמר שלפניכם.

 

בריכות שחייה מעץ – העשירון העליון של הבריכות

אם להודות על האמת. היום בריכות שחייה מעץ הן הבריכות המבוקשות ביותר, ולא בכדי. השילוב המושלם הזה, בין התכלת של המים לבין החום של העץ, יוצר אווירה מרגיעה מחד ויוקרתית מאידך, שאי אפשר להשיג באמצעות אף שילוב אחר. אז איך עושים את זה? עושים שימוש בעץ מיוחד ולא בעץ רגיל, ומשיגים תוצאות מדהימות ביותר.

הכל אודות העץ לבניית בריכות

העץ המשמש לבניית בריכות שחייה מעץ הוא תערובת של 65% קמח עץ ו-35% פולימר מיוחד. השילוב הזה בין החומרים, והימצאותו של הפולימר, יוצרים עץ שהינו מאוד נעים למגע ושיכול להחזיק מעמד לאורך זמן גם בסביבת מים. המראה יוקרתי ביותר, ויתרון גדול נוסף הוא – שמדובר בחומר שאינו מצריך תחזוקה.

כל האפשרויות פתוחות

השימוש בחומר הייחודי הזה מאפשר בניית בריכות שחייה מעץ בכל גוון עץ, בכל צורה ובכל עומק, וליהנות מבריכה שהיא גם עמידה, גם לא דורשת תחזוקה ובעיקר – יפהפייה.

יתרונות נוספים:

  • בידוד מוחלט של מערכת החשמל
  • הגנה מלאה על הדופן הפנימית של הבריכה
  • נגישות מלאה למערכת התפעול במידת הצורך
  • שמירה מצוינת על בידוד המים – דבר החוסך הרבה מאוד כסף שמוציאים בדרך כלל על חימום המים

כל היתרונות הללו הופכים את בריכות השחייה מהעץ לבריכות מבוקשות ביותר, אשר משדרגות ברמה הכי גבוהה שיש כל גינה וכל חצר.

אז אם גם אתם רוצים לשדרג את הבריכה הקיימת או לבנות בריכה בחצר הפרטית שלכם, אין ספק שכדאי מאוד שתבדקו את האפשרות של בניית בריכות שחייה מעץ. חשוב מאוד שתפנו לחברה המתמחה בבניית בריכות שחייה מעץ ואשר מספקת אחריות מלאה גם על העבודה וגם על החלקים, על מנת שבכל בעיה, אם תהיה – יהיה לכם אל מי לפנות וממי לקבל את השירות שמגיע לכם. בהצלחה ושחייה נעימה!