ריהוט בהזמנה אישית – כמו כפפה ליד

באם קניתם דירה, בניתם בית חדש או שיפצתם את הקיים, ההשקעה החשובה באמת עדיין לפניכם. כדי להפוך את קורת הגג לבית של ממש, חשוב להשקיע לא רק במבנה עצמו, אלא גם במה שנמצא בתוכו, ובראש ובראשונה בריהוט.

ובכן, כולנו יודעים שהריהוט הביתי צריך להיות פונקציונאלי, איכותי ואסתטי, אך בזה לא מסתיים תפקידו. מעבר לאיכויות הפרקטיות, הרהיטים אמורים לבטא את סגנון החיים ותפיסת המציאות של דיירי הבית ולהעניק לחלל אווירה אותנטית, מגע אישי, אופי ייחודי, או במילה אחת – הנשמה.

כיום, כאשר האפשרויות הטכנולוגיות בתחום הנגרות כמעט אינסופיות, מומלץ לוותר על רכישת מוצרי ריהוט סטנדרטיים, המוצעים בחנויות מקומיות או על ידי יבואנים, ולבחור באופציה אטרקטיבית, מרתקת ואיכותית הרבה יותר – הזמנת רהיטים בהתאמה אישית ובעיצוב ייחודי.

נגרות בהזמנה אישית הפכה בשנים אחרונות לטרנד פופולארי בענף עיצוב הבית, וזאת משתי הסיבות: ראשית כל, הטכנולוגיה המודרנית  מאפשרת שימוש במגוון רב יותר של חומרים וכלי עבודה מקצועיים ועל כך מוזילה משמעותית את עלות הביצוע. שנית, המגמה המודרנית באדריכלות הבית אינה דורשת עוד היצמדות לסגנון עיצוב אחיד אלא מדגישה את הנכונות לבטא קול אותנטי וייחודי ביצירת מרחב אקלקטי בלתי אמצעי.Â

ריהוט ייחודי זה שם המשחק

ריהוט בהזמנה אישית מתאים לכם אם אתם:

-    חולמים על ריהוט יחיד במינו – שמעבר לתכונות הפרקטיות מהווה יצירה אומנותית חד פעמית.
-    מחפשים מוצר עם בניה מורכבת, בעיצוב “מחוץ לקופסה”, מסוג עץ נדיר או במרקם אקזוטי.
-    מבקשים ליצור פריט בעל תכונות מיוחדות, העונות לצרכים אינדיבידואליים של המשפחה.

ובכן אל תבזבזו את זמנכם בחיפוש פתרונות בחנויות הרהיטים הסטנדרטיות. את הרהיט המדויק, כזה שיתאים באופן מושלם לבית החלומות שלכם, ניתן ליצור בעזרת נגר אומן, הבונה רהיטים בהזמנה אישית. נגרות בהזמנה אישית תתאים לצרכים לשכם גם אם מדובר רק בפריט בודד, האמור להשתלב יחד עם הרהיטים הנוספים שכבר קיימים בבית, וגם אם תחפצו במערכת רהיטים שלמה, בעלת קו עיצובי זהה. Â

התאמת הרהיט לשטח החלל

לגודל ולקווי המיתאר של הרהיט יש משמעות מרכזית בניצול אפקטיבי של חלל הבית. הרהיט בגודל הנכון אינו רק “נכנס” אל החלל, אלא גם מאפשר גישה קלה, תחושה מרחבית פתוחה ומראה החלל מאוזן והרמוני. כך למשל, אם לשטח החלל שלכם מידות מיוחדות או מבנה ארגוני ייחודי, ייתכן כי הרהיט הסטנדרטי יהיה גדול או קטן מדי. לעומת זאת, בהזמנת ריהוט בהתאמה אישית, הנגר יבנה עבורכם פריט (או מספר פריטים) במידות מיוחדות, המתאימות במדויק לחלל שמיועד לו.

ליווי אישי של בעל המקצוע

כאשר אתם עובדים אחד על אחד עם בעל המקצוע, הטעם האישי שלכם קובע. הנגר יצור עבורכם רהיט בסגנון שביקשתם, במידה המדויקת, בגוון המועדף ובהתחשבות בשלל דרישותיכם, השוליות ככל שיהיו, כדי שהתוצאה הסופית תתאים לכם כמו כפפה ליד. בשלב ראשון הנגר ינסה לקלוט את הרעיון שלכם באופן מדויק ביותר, (בעזרת תמונות השראה או ציור משלכם), ימליץ על חומרים ודרכי הביצוע ולאחר מכן יבנה שרטון המפרט כיצד תיראה התוצאה המוגמרת. רק לאחר שתאשרו את התכנית, מגיע שלב הייצור. מבחינת הנגר, אתם השותפים המלאים ליצירת הרהיט, ועל כך, גם בזמן תהליך הייצור תוכלו לעקוב אחר שלבי הביצוע.