עיצוב הגינה בעזרת ריהוט גן מעץ מלא

האביב עוד רגע מגיע, הזמן הכי מיוחד בשנה שמעניק לגינה משמעות הרבה יותר גדולה, לפני תחילת הקיץ כשיש פריחה יפהפייה, כתוצאה מהחורף שעבר.

אין ספק כי בשנים האחרונות הגבולות היטשטשו בין הבית לבין הגינה וכיום כבר בתחילת האביב אנחנו מבלים את רוב שעות הפנאי שלנו בגינה, באוויר הפתוח ובמזג האוויר הישראלי והנוח. עיצוב החוץ לא נופל מעיצוב פנים הבית ונתפס כאזור המשכי לפינת הסלון בבית, בו המשפחה מתכנסת יחד, אוכלת את ארוחת הבוקר, מבלה בנעימים בסופי השבוע וכמובן מארחת. בכדי ליצור מרחב נעים בחלל החיצוני של הבית ולהרגיש בו כמו בבית, יש לעצב אותו עם ריהוט גן מעץ איכותי, שישרה אווירה כפרית ונינוחה, כזו שתשלב באופן מושלם עם הצמחייה הירוקה ועם הפריחה בגינה.

ריהוט גן מעץ

אם בעבר שפת העיצוב של אותו ריהוט גן מעץ הייתה שונה והתפרשה אחרת, כיום פריטי החוץ הללו נחשבים כהכרחיים, בכדי ליצור חלל חוץ המתאים באותה מידה לחללי הפנים. נהגנו לעצב את הגינה ברהיטים אקראיים שלא היה לנו שימוש בהם בבית ולשלב אותם עם רהיטי פלסטיק, שנשברו בקלות ואף עפו יחד עם הרוח. כעת מגוון הפריטים המעוצבים לגינה רק הולך וגובר, מאחר כי רוב האנשים מבקשים לעצב את הגינה שלהם באותה מידה ואיכות כפי שעיצבו את פנים הבית, מאחר ואין זה מתחם מוגדר ומופרד, אלא חלל שממשיך את הבית שלהם ועלול להוריד את הרמה במידה ולא תהיה חשיבה תכנונית בעיצוב.

חומר גלם שנשאר לנצח

ריהוט גן מעץ מלא לא רק נראה טוב יותר, אלא בעל איכות גבוהה של חומר גלם שיישאר לטווח הארוך ולא יתבלה בצורה לא יפה כמו רהיטי הפלסטיק. לעץ יש נוכחות מאוד מרשימה ואפילו יוקרתית, מה שיעניק למרחב החוץ שלכם מראה אלגנטי ומאוד איכותי, עם ניחוחות של פרובנס. כל פריט אותו תבחרו לעיצוב הגינה ניתן להזמין מעץ, אם מערכות ישיבה, כיסאות נוח, מיטות שיזוף, ספסלים, נדנדות, פתרונות הצללה, ריצוף, משחקי ילדים ועוד. כאשר החוץ הופך להיות חלל האירוח המרכזי בבית, חשוב לאבזר אותו בכל מה שדרוש לאירוח טוב, במקומות ישיבה מפנקים, שולחן וכיסאות נוחים לפינת אוכל, מתקני צלייה, פתרונות הצללה וכן הלאה. חשוב לשים דגש הן על הפונקציונאליות והן על היופי, בכדי ליצור מרחב נוח שיתאים לכל דיירי הבית ויאפשר להם להרגיש בדיוק כמו שהם מרגישים במרחב הפנימי של הבית.

עיצוב האופי של הגינה

לכל אחד יש מטרה אחרת מהמרחב החיצוני שלו, יש כאלו שיבחרו ריהוט גן מעץ שיספק אותם רק עבור אתנחתא נעימה, עם נדנדה מעץ וערסל נוח, בריכת שחייה וצמחייה כפרית. אך יהיו אלו שירצו להעתיק את ההתנהלות היומיומית שלהם למרחב החיצוני, כך שהם יאכלסו את הגינה בפינות ישיבה, שולחנות ומתקנים שונים לנוחיותם. הכול מתחיל ונגמר ברצונו של הלקוח, לפיו בסופו של דבר האופי של הגינה יתעצב.