שילוב פינת ישיבה מעץ בגינה שלכם

אומנם אנחנו נמצאים כעת בשיאו של החורף, אך כדאי שנתחיל להתכונן לאביב, מאחר כי ידוע לכולנו כי החורף לא כאן בכדי להישאר, במיוחד במדינה בעלת אקלים כה חם ונוח כמו ישראל.

בעבר היחס לגינה היה שונה והמרחב החיצוני היווה כחלל נפרד לגמרי מפנים הבית, בעל גבולות שונים. כעת, עם הקדמה הטכנולוגית והרצון להתחבר אל הטבע, בני האדם החלו להמיס את הגבולות ולזרום בעיצוב הגינה, באופן המשכי לחלל הבית הפנימי. הזמן המהנה ביותר של הגינה תכף כאן, האביב הפורח, מלא בקסם של התחדשות והיוולדות, מה שיוצר עבורנו גינה מטופחת, מרשימה וצבעונית. אומנם לא לכולנו יש בית בכפר, אך בית עם גינה גם זה מספיק, בכדי ליהנות מפעילויות משפחתיות ואירוח בחלל הפתוח.

טשטוש הגבולות בין הפנים לחיצוני

הטשטוש בין הגבולות של הפנים והחוץ מאפשר לנו לתפוס את ריהוט הגן כאלמנט מאוד חשוב בעיצוב ולא פריט זניח. בכדי לייפות את הגינה ולהפוך אותה גם ליותר נוחה ופונקציונאלית, ניתן להקים פינת ישיבה מעץ לגינה שתעניק גם לגינה הרגשה של בית. אנחנו עדים לעיצובים הרבה יותר מתוחכמים של ריהוט הגן, מחומרי גלם איכותיים יותר, מאחר שהם כבר לא נתפסים כפריטי חוץ, אלא פריטי עיצוב לכל דבר. אם בעבר הסתפקנו בשולחן וכיסאות מפלסטיק לצד המנגל, היום יש בשוק יותר אביזרים לביות הגינה, אם כאמור באמצעות פינות זולה נוחות או באמצעות מערכות הצללה, יחידות בישול, פריטי נוי, נרות, משחקים ופריטים נוספים.

פינות ישיבה מתוחכמות

ייתכן כי פינות זולה יישמעו רק כמו ערסל צבעוני שרכשנו מסיני, אך למעשה מדובר בפינות ישיבה  מאוד איכותיות ומרשימות, שיכולות להגיע לפינות ישיבה  בדיוק כמו בבית, עם סלון נוח, כריות נוי, שזלונג ושאר הפריטים שבדרך כלל ניתן למצוא בתוך הבית. אין ספק כי האפשרויות השתנו וכיום ניתן לקבל יותר אופציות, ממגוון חומרי גלם וסגנונות. תחום מערכות הישיבה לגינה הוא אינסופי, הבחירה תלויה באופי הדיירים ובצרכים שלכם, עבור פינת ישיבה  אסתטית, אלגנטית ומודרנית. במידה ואתם מתלבטים לגבי חומרי הגלם, כדאי להתאים אותו בהתאם לגודל החלל החיצוני ולאופי אותו אתם רוצים להבליט. אין ספק כי עץ מלא הוא המרשים ביותר, בעל נוכחות ויוקרתיות, רק שימו לב כי אתם דואגים לשמור על העץ באמצעות הצללה וטיפול בעץ למניעת מזיקים.

פינות זולה ברוח השאנטי

בנוסף אל פינת ישיבה  מתוחכמת ומרשימה, תוכלו להציב גם פינת זולה ברוח השאנטי, עם פופים, כריות וערסלים, שיאפשרו לכם להתחבר לרוחניות וליצור אווירה שלווה ונעימה בשילוב פעמוני רוח וצמחייה צבעונית. פינת ישיבה  פרקטית תזדקק גם לתאורה מעוצבת, לפי בחירתכם, שימו לב כי אתם משלבים תאורת גן שתתאים לעיצוב הכולל של הגינה ותתחבר גם לעיצוב פנים הבית, באופן המשכי. החלל החיצוני הופך להיות חלק נכבד מחיי היום יום שלנו, ברגע שאנחנו מרגישים בו בנוח. אין ספק כי אחת מהנאות החיים היא שכיבה ללא מעש על פינות זולה נוחות ונעימות.