טריגו נדלן – השקעות נדל”ן

הגעת לגיל שכבר “אפשר להתחיל” ואתה עסוק בהתלבטויות סביב נתיב ההשקעה הראוי עבורך? רוצה לייצר הכנסה נוספת פאסיבית כדי שהמצב יהיה “פחות לחוץ”, אבל שוק ההון זה ממש לא בשבילך? אם הגעת למסקנה כי השקעות בנדל”ן הן אפיק ההשקעה האידיאלי עבורך, חברת טריגו נדל”ן תסייע לך להוציא את ההחלטה לפעול, על-ידי מציאת ערוץ ההשקעה הנדל”ני המתאים לך ביותר.

חברת טריגו נדלן הוקמה בשנת 2009. החברה עוסקת בקשת רחבה של פעילויות בשוק הנדל”ן, כגון: איתור קרקעות פוטנציאליות להשבחה ורכישתן מתחת למחיר השוק, ייזום פרוייקטים, ארגון קבוצות רוכשים, שיווק פרוייקטים חדשים של נדל”ן וקרקעות, השקעות נדל”ן ועוד, והיא ביצעה עד היום השקעות בעשרות מיליוני שקלים.

החברה מציעה ללקוחותיה מגוון מסלולי השקעה והזדמנויות נדל”ן כדאיות.
עתודות הקרקע שמחזיקה החברה הן בעלות מרכיב השבחה פוטנציאלי מהותי בשל קירבתן לערים ולמרכזי תעסוקה ובשל היותן אזורים המיועדים לפיתוח. מבין הקרקעות שהמשווקת בימים אלה החברה, ניתן למנות את פרויקט “רובע גלילות” ופרויקט נוסף ברחובות- השקעות הנדל”ן המבטיחות ביותר הקיימות כיום בשוק וקרקעות שפוטצניאל התשואה שלהן הוא מקסימלי למשקיע. בנוסף, לחברה עתודות של קרקע חקלאית באזור גדרה, ובכך היא מעמידה לרשות לקוחותיה את האפשרות להשקיע בקרקע חקלאית, טרנד שהפך בעת האחרונה ל”צעקה האחרונה” בתחום הנדל”ן.

מבין הפרוייקטים שהחברה השלימה את שיווקם לאחרונה ניתן למנות קרקעות באיזורים:  מערב הוד השרון, מגרשים ברחוב המעלות בהרצליה, פרויקט בוטיק בשכונת ותיקים בחולון, קרקעות חקלאיות ביער קדימה הסמוך לרעננה, בנייני הארי ברמת חן שבנתניה ועוד.

טריגו השקעות נדלן הוקמה על-ידי יזמי נדל”ן בעלי ניסיון רב הבקיאים ברזי חוק המקרקעין המסדיר את הגדרת המקרקעין בישראל, האוחזים בידע בנוגע למעמדן המשפטי של הקרקעות השונות ושיודעים כיצד לנצל את הקרקע בצורה מיטבית. הידע הרב של מנהלי החברה וצוות העובדים, כמו גם הניסיון שצברו והיכרותם עם שוק הנדל”ן, מאפשרים להם לאתר את סוג ההשקעה ההולם לכל דורש.

למעשה, מהווה טריגו נדל”ן בימה לכל המבקשים להשקיע בנדל”ן, יהא הסכום שברצונם להשקיע ככל שיהיה ויהיו צרכיהם ככל שיהיו. טריגו נדל”ן שואפת להתאים לכל לקוח את העסקה המתאימה לו בהתבסס על דרישותיו ורצונותיו הייחודיים. היחס האישי ואיכות השירות הם מהערכים המרכזיים העומדים בבסיס פעילותה של טריגו נדלן. החברה מעניקה ייעוץ מקצועי ללקוח וממשיכה ללוות אותו גם לאחר השלמת העסקה וביצוע הרכישה. מעורבותם האישית של בעלי החברה בכל עסקה שהחברה מבצעת היא ראייה לסטנדרטים הגבוהים שלאורם מתפקדת החברה.