שימוש בדלתות בתהליך עיצוב פנים

רכישת בית משלכם, הינה השקעה גדולה לעתיד ובמידה ורכשתם דירה או בית פרטי הדורשים שיפוץ,  בין אם זה מתיחת פנים לחידוש את הבית או את הצורך להגביר להכנת הבית למכירה, שינוי ושיפוץ פנים הבית עשוי להיות תהליך לא זול בכלל. שיפוץ מקיף אינה הוצאה שכל אחד יכול להרשות לעצמו, אך עם זאת, ישנה אפשרות פחות יקרה, העשויה לשפר את המראה הכללי של ביתכם, במחירים סבירים ביותר. שינוים קטנים יותר, כגון צביעה והחלפת דלתות פנים בביתכם, עשויה להיות בחירה מהירה וחסכונית שיכולה פוטנציאלית לעשות השפעה גדולה על המראה של הבית.

אם בעבר היה עיצוב דלתות פנים היה מוגבל לדלתות עץ פשוטות, הרי שהיום, חומרי גלם בהם נעשה שימוש בעיצוב דלתות פנים הוא נרחב ביותר. כיום תוכלו למצוא דלתות פנים מעץ, זכוכית, אלומיניום, מתכות שונות וכדומה. דלתות הפנים הפכו לקלות יותר ואיכותיות יותר, מספקות בידוד אקוסטי טוב יותר ומחזיקות לאורך זמן. תוכלו למצוא דלתות פנים במגוון של צבעים ולא רק בצבעים אחידים אלא גם בשילוב הדפסים שונים, תבליטים ואלמנטים שונים.

דלתות פנים מעץ – השקעה משתלמת לטווח ארוך.

התקנת דלתות עץ יפהפיות בנכס שלכם, הוא משהו שהרבה אנשים רואים כהשקעה, ולכן חשוב לשמר את הדלתות באופן קבוע. דלתות פנים מעוצבות בעץ, יכולות לשוות לביתכם את המראה החמים והביתי שתם מבקשים, ללא צורך בהשקעה בעיצוב יוצא דופן. לרוב, דלתות פנים העשויות עץ, יהיו הזולות ביותר, ומחירן יעלה בהתאמה לשילוב החומרים בהם, או רמת הגימור והעיצוב שלהן.

דלתות פנים מעוצבות באלומיניום או מתכות – נגיעות תעשייתיות לבית או למשרד.

דלתות פנים המעוצבות מחומרי אלומיניום או זכוכית, יעניקו לביתכם או למשרדכם, מראה תעשייתי וקריר, ובשילוב זיגוג, אלמנטים של זכוכית, או צביעה דקורטיבית, עשויות להעניק לכם מראה יוקרתי ומרשים.

שימוש בדלתות פנים שכאלו, נפוץ לרוב במשרדים, או בבתים המעוצבים בסגנון אורבני.

כמעט ואין גבול לאפשרויות העיצוב לדלתות פנים, כאשר ישנן דלתות פנים מעוצבות שיכולות להיות בסגנונות רבים כגון, דלתות בקו אפס הנטמעות בקיר, או דלתות נסתרות שהינן דלתות שקועות ומעוצבות גם בצבע הקיר.

בחירת הדלתות המעוצבות המתאימה ביותר לביתכם או למשרדכם, הינה חשובה מאין כמוה, שכן יש להתייחס לעיצוב דלתות הפנים כאלמנט עיצוב לכל דבר, ולהתחשב בתכנון הכללי של עיצוב החדר או הבית, כאשר בוחרים אותן. דלתות פנים דקורטיביות, מבטיחות עיצוב מרהיב, בידוד אקוסטי משביע רצון, והנאה ויזואלית מלאה משלמות העיצוב הכללי שלכם.