למה חשוב לבחור בבסיס מיטה מעץ מלא?

בסיס מיטה מעץ מלא

כאשר אנחנו ניגשים לרכוש מיטה, הרי ששני הדברים הראשונים והחשובים ביותר שאנו בוחנים הוא לא אחר מאשר טיב המזרן, והדקורציה שמאפיינת את בסיס המיטה. מה שרבים מפספסים הוא את חשיבותו של בסיס מיטה איכותי ותרומתו המכרעת לאיכות השינה שלנו, לשמירה על בריאותנו ולשמירה על בריאות המזרן לאורך זמן.

עץ מלא? או סיבים דחוסים?

בחנויות הרהיטים השונות ניתן למצוא מגוון עשיר של רהיטי “עץ” שונים. אל תתנו למראה לתעתע אתכם, והקפידו לשאול באופן ברור ונהיר לכול האם אכן מדובר בעץ מלא או שמא בסיבים דחוסים.

הטכנולוגיות המאפשרות לדחוס סיבים ברמת צפיפות גבוהה, אמנם מקנות מידת חוזק נאה, אולם כאשר מדובר בבסיס המיטה שנושא אותנו ואת המזרן, הרי שבהדרגה עלולים להיווצר שקעים במיטה. שקע שכזה יוביל ליציבה לא נכונה, ומשם לכאבי גב חריפים שרק ילכו ויחמירו לאורך השנים.

עמידות לאורך זמן

העץ משמש את האדם עוד משחר ההיסטוריה, והוא נחשב לחומר גלם אמין, עמיד ואיתן.

בניגוד לסיבים דחוסים, הרי שלעץ מלא ישנם חיי מדף ארוכים למדי, ובסיס המיטה עשוי לשרת אותנו לאורך שנים ארוכות וטובות. השקעה חד פעמית בבסיס מיטה מעץ מלא תתברר לכם לאורך שנים כבחירה נכונה ומוצלחת, עם מיטה שמחזיקה מעמד עם השנים וקרשים אשר אינם נסדקים או נשברים.

לא אחת, כאשר אחד מן הקרשים התומכים נשברים, מרבית האנשים נוטים להבליג על הדבר ולהתמודד עם מעט חוסר הנוחות שנוצר. ייתכן ובהדרגה לא תחושו בחסרונו של קרש עץ כזה או אחר, אך לאורך שנים ארוכות הרי שהדבר ישפיע על היציבה ויוביל לסוגיות אורתופדיות כואבות ומיותרות.

אפשרויות עיצוביות רבות

בסיסי המיטה המבוססים על עץ מלא, מאפשרים רמת גימור עיצובית מגוונת. לעומת סיבים הידועים ברגישותם הגבוהה וביכולת מועטה לעיצובם מחדש, העץ המלא מקנה למפעלים ולחנויות הרהיטים את היכול להזמין בסיס מיטה בתפירה אישית המותאמת במדויק לדרישותיו של הלקוח.

כאשר אתם בוחרים לרכוש בסיס מיטה המבוסס על עץ מלא, אתם למעשה מקנים לעצמכם את האפשרות ‘להנדס’ את בסיס המיטה כראות עיניכם וזאת כדי לאפשר מקסימום התאמה לטעמכם האישי.

עמידות בתנאי לחות קיצוניים

כל עוד אתם מתכוונים להמשיך ולחיות בישראל, הרי שכדאי לבחור ברהיטים המותאמים לאקלים החם והלח שמאפיין אותה לאורך חודשים רבים בשנה.

עץ מלא הינו חומר גלם מושלם המשתלב היטב עם האקלים הארצישראלי. עמידותו לאור קשיחותו הרבה איננה היתרון היחידי בו הוא מחזיק. נוסף על כך, לעץ מלא האפשרות להתמודד עם תנאי לחות קיצוניים ושינויים דרמטיים בין חום לקור. הוא מתכווץ ומתרחב, אך איננו נסדק ואיננו נחלש עם השנים.

ברכישתכם בסיס מיטה מעץ מלא, אתם נהנים מן היתרון שגלום בקסמו של חומר גלם עמיד וחזק, אך גם כזה המשדר חמימות ואפשרויות עיצוב מרובות.