5 טיפים מעולים לעיצוב גינה בשילוב עץ

עיצוב גינה בשילוב עץ

הגינה שלכם היא אחד המקומות שיכולים להסב לכם נחת ולהפוך אתכם למאושרים וזאת בעיקר משום שגינה או כל חצר מרפסת וחלל חיצוני מאפשרים שלווה ורגיעה מחיי היום יום.

בנוסף, באמצעות גינה אפשר לארח בכיף חברים ומשפחה ובלות יום כיפי עם האנשים שאתם אוהבים!

אבל כיצד מעצבים את הגינה בצורה טובה?

הנה 5 טיפים מעולים לעיצוב הגינה עם שילוב אלמנטים מעץ!

  1. הכנת השטח בגינה – הכינו את שטח הגינה לאירוח ולפעילות וזאת על ידי ניכוש של עשבים שוטים, סידור ושיטוח הקרקע, שתילת דשא אמיתתי או סינטטי כמו גם דק עץ מתאים שיונח במקום שבו תרצו לשבת ולארח והקצו חלקים בגינה על מנת לגדל בהם צמחים ושתילים.
  2. תכננו את אזורי הישיבה – חשוב לקבוע היכן יהיו אזורי הישיבה בגינה ולתחום אותה באמצעות אדניות עץ גדולות, באמצעות משטחים כמו מחצלות או דשא, כמו גם חצץ עדין שעליו אפשר להניח ריהוט גינה. חשוב בנוסף לתכנן פרגולה או צלייה שישמרו עליכם מפני קרני השמש בימי הקיץ החמים.
  3. ריצוף הגינה  – החליטו כיצד תרצו לרצף את שטח הגינה. כיום באמצעות ריצוף פרקט עץ כמו גם באמצעות קורות עץ טבעיים ניתן להקנות לחצר ולגינה שלכם מראה מזמין במיוחד, כפרי וכזה שנחשב כה פופולארי היום. כדי לעשות זאת מוזמנים לפנות אלינו לצוות All-Wood אנו מתמחים באספקת עץ מכל הסוגים ולכל מטרה. נשמח לייעץ ולסייע בהתאמת סוג העץ לגינה שלכם, לשטח, לתחזוקה נכונה ולאקלים באזור שבו נמצאת הגינה.
  4. בחירת ריהוט גינה – חשוב לבחור ריהוט גינה משלל סוגים של מערכות ישיבה, מחצלות, ספסלים מעץ, ערסלים לגינה, כסאות ושולחנות לגינה. כדי לראות ולבחור מגוון של סוגי ריהוט ועיצובים לחץ כאן לאינספור רעיונות וריהוט גן נוח ואיכותי.
  5. תחזוקה נכונה – חשוב לבחור ריהוט גן מעץ כמו גם ריצוף שניתן לתחזק בצורה קלה. כיום באמצעות ריהוט גן עשוי עץ או חומרים קלים ועמידים ניתן לאחסן את הריהוט בימי החורף הקשים או בימים חמים מאד בקלות בכל מקום. שימו לב כי אתם בוחרים גם בחברת אספקת עץ שתוכל לאפשר לכם שירותי תחזוקת ריצוף ואלמנטים מעץ בעת הצורך.

לסיכום, הגינה שלכם יכולה להיות מקום מרהיב במיוחד! לכן זה הזמן לבחור את כלל האלמנטים שיהפכו אותה לחלקת האלוהים הקטנה שלכם ומקום מפלט נעים מחיי היום יום הקדחתניים!