בחירת רהיטים שיתאימו לבתי עץ

בחירה של רהיטים לבית היא אחת הבחירות המאתגרות והקשות ביותר שיש לבצע, בעיקר כאשר עוברים לגור בבית חדש. אין במדובר בבחירה של פריטי ריהוט בלבד אלא בהתאמה מלאה שלהם לשאר האלמנטים הקשורים לעיצוב בחלל שאותו מסדרים או מארגנים. כיום ישנם סוגים רבים של רהיטים המתאימים לסגנונות עיצוב שונים, להעדפות אישיות ואפילו לנושא של עיצוב בהתאמה אישית. נשאלת השאלה – איך מתחשבים בחלל כאשר צריך לבחור את הרהיטים שיהיו המתאימים ביותר.

איך בוחרים את הרהיטים הנכונים?

כאשר בוחרים רהיטים חדשים לבית כדאי לקחת בחשבון כמה משתנים חשובים:

  • נוחות – הרהיטים יהיו בדרך כלל בשימוש תכוף ולכן חשוב שיהיו נוחים לישיבה או שכיבה.
  • איכות – כל אחד רוצה שהרהיטים שהוא רוכש יהיו איכותיים ככל האפשר, יחזיקו מעמד למשך פרק זמן ארוך ויהיו עמידים וטובים.
  • טעם אישי – לכל אדם יש את הטעם האישי שלו ועל בסיס מה שהוא מעדיף או אוהב הוא יבחר את הרהיטים.
  • התאמה לחלל המעוצב – כאשר מתחשבים באלמנטים נוספים הקשורים לעיצוב – יתקבל חלל בעלת סגנון עיצוב אחיד וכל רהיט או פריט שנמצא בו ייראה כשייך למראה הכולל.

איך מתאימים בין הבית לרהיטים?

מי שגר בבית עץ, למשל, לבטח יודע שמדובר בבית שמשרה אווירה מיוחדת במינה על החלל כולו – בכל חדר וחדר. אווירה זו תהיה שונה באופן מהותי מהאווירה של חלל בבית או דירה העשויים מבטון ולכן ההחלטה על בחירה של רהיטים אלה או אחרים צריכה להתבסס גם על המראה של הבית עצמו. רהיטים שיתאימו לבתי עץ עשויים להיות כאלה שסוגי עץ שונים משולבים בהם, שהצבעים השולטים בהם יהיו צבעים חמים – שילובים של כתום, חום וגוונים של חום, המראה שלהם צריך להיות רך ומזמין (ולכן פחות יתאים בהם שילוב של מתכת שנחשבת למסיבית יותר).

למה להעדיף רהיטים המתאימים לבתי עץ?

כאמור, רהיטים שמתאימים לבתי עץ יהיו כאלה שעוצבו על פי העקרונות של העיצוב הכפרי והם משדרים חום, רכות, ביתיות ורוגע. סגנון כזה עשוי להתאים לבתים או דירות רבים וגם להעדפות אישיות של אנשים רבים שנמצאים במהלכו של תהליך עיצוב הבית שלהם. כאשר בוחרים ברהיטים כאלה אפשר להיות בטוחים שהם יתאימו לכל בית או משפחה ויהיה נעים מאד להגיע ולעשות שימוש ברהיטים בשילוב האווירה כולה שהם יוצרים בחלל.

>>> מחפשים שירות של אחסנת רהיטים? הקליקו כאן