בקיץ או בחורף – פרגולות מעץ בבית שלכם

אם ביקרתם לאחרונה בבית פרטי של חברים או ביליתם בערב איכות איתם במרפסת המפנקת שלהם, לבטח שמתם לב כי הם התקינו פרגולה מעץ. כיום, הפרגולות נמצאות בכל מקום – גם עבור שימושים פרטיים וגם עבור שימושים עסקיים, ודרכן תוכלו ליהנות מאיכות חיים ללא פשרות ומשהות ארוכה ובלתי מוגבלת תחת כיפת השמיים. הפרגולה מעניקה לכם פתרון מהיר וקל שמגן עליכם ועל החפצים הנמצאים בחלל החיצוני מפני מזג האוויר – גם בחום וגם בקור. לצד התכלית הפונקציונאלית הנפלאה של הפרגולה, לא ניתן להתעלם מכך ששילובה בחלל הפרטי שלכם מוסיף גם לכל הפאן החזותי.

הגנה אידיאלית מקרני השמש

ישנם כמה חומרים דרכם ניתן לשלב פרגולות במרפסת או בגינה, אך לרוב נבחרות הפרגולות מהעץ ככאלו החביבות על רבים. מדוע? משום שהעץ הינו חומר שבמידה רבה הינו על זמני והוא משדר יוקרה, פאר וטעם טוב. כעת, כשעונת הקיץ כבר ממש כאן, אתם רוצים לבלות עם כל בני המשפחה במרפסת הגדולה או בחצר המוריקה שלכם. כפי שיודעים כולם, מזג האוויר הישראלי ידוע בעיקר בחום ובקרני השמש שלעתים מלטפות ולעתים מונעות מכם לבלות בחוץ. עם התקנת הפרגולה אתם יכולים להיות שקטים וליהנות משהות ארוכה ונעימה עם הילדים שלכם. הפרגלה מעניקה לכם פתרון נפלא של הצללה וקירוי כך שאינכם צריכים להיות מוגבלים או להתאים את עצמכם לשמש.

נהנים תחת כיפת השמיים גם בחורף

השימוש בעץ הינו כה נרחב עד שמעצבים כיום לא רק פרגולות מעץ, אלא גם ארונות הזזה מעץ. אם חשבתם שהפרגולה שלכם תטיב עמכם רק בקיץ, הרי שלא כך הדבר. הפרגולות מעניקות מענה נפלא גם בעונת החורף. יש לכם ריהוט גן הנמצא במרפסת או בגינה? אם עד היום הייתם צריכים להכניס את כל הריהוט שלכם אל הבית עם בואן של הטיפות הראשונות מחשש שהריהוט ירטב, הודות לפרגולה המעניקה הגנה אתם יכולים לא רק להניח לציוד שלכם, אלא גם ליהנות בעצמכם מאוויר טבעי גם בחודשי החורף בשהייה במפרסת או בגינה שלכם.

בנוסף, הפרגולות מהעץ מותקנות ראשית על מנת להעניק פתרונות קירוי מושלמים, אך בלי ששמים לב הן גם תורמות רבות לעיצוב המרפסת או הגינה. כיום, יותר מתמיד, תופסים את החללים החיצוניים של הבית כחלק בלתי נפרד ממנו ולכן דואגים לעצב היטב גם אותו, ובאמצעות הפרגולות תוכלו להבטיח זאת.

שימושים נרחבים בחומר העץ

אז כאמור, גם ארונות הזזה מעצבים כיום בעץ, ואיתם גם חדרי עבודה, שולחנות אוכל ועוד מיטב פריטים. לא בכדי ארונות הזזה מעוצבים בעץ וזאת מאחר והחומר הזה מעניק חמימות ועיצוב קלאסי ונעים לחדרי השינה וכמובן שגם לחדרי ארונות. כשם שאתם משקיעים בחללים הפנימיים בבית וכך משלבים ארונות מעוצבים ואיכותיים, השקיעו כך גם במרפסת ובגינה שלכם. תתחדשו!