בתי עץ: כך תעצבו אותם עם משרד עיצוב פנים

עץ הוא החומר היפה הזה שיש לו מראה אופייני ומוכר כל כך אבל הוא עשוי להפתיע אתכם, אם רק תתנו צ’אנס גם למשרד עיצוב פנים לשבת אתכם על האפשרויות. הפוטנציאל של בית עץ משתרע הרבה מעבר למה שאנחנו מכירים מסיפורים ומתמונות על בתים כפריים קטנים בלב היער.

מכיוון שבישראל אין הרבה יערות שבהם אנחנו יכולים לבנות בית עץ קלאסי מהאגדות, הרי שבעיצוב הפנים שלו ננסה בכל זאת להביא לידי ביטוי את הקשר שלו לטבע ולסביבה, וננסה להעמיד אותו ביחס לסביבה שלו כך שהוא יוכל להביא פנימה כמה שיותר טבע, בהנחה שי שלכם לידכם. אם לא, בעיצוב הפנים ינסו לפתור גם את זה עלי דיי השארת מקום בשטח לצורך הקמת גינה או חצר שתשתלב עם בית העץ בצורה אידיאלית. כך תוכלו ליהנות מבית שהוא באמת מהאגדות גם בלב אזור אורבני.

תכנון נכון כבסיס

בית עץ אפשר לבנות בכל מקום, ולכן משרד עיצוב פנים שמתמחה בבתי עץ שכאלה יוכלו לייעץ לכם מה אפשר לקחת מהבתים שנבנים במקומות אחרים ולנצל את תנאי החצר שלכם כדי לפתוח חלונות גדולים יותר לעבר פינת חצר פרטית, למשל, או לבנות מרפסת שצופה לעבר רחוב יפה, או מקום גבוה שבו תשמחו ליהנות מכל כיווני האוויר האפשריים כדי להכניס כמה שיותר מיזוג טבעי ולהשתמש פחות במזגן. גם התאורה הטבעית היא עניין חשוב מאוד בתכנון בית עץ על ידי משרד לעיצוב הפנים. במקרים שבהם זה אפשרי, העץ הכהה מתאזן עם האור הטבעי ומשחקי האור והצל שהוא מאפשר לכם באמצעות בנייה באלמנטים שונים שאופייניים לו, כמו קורות עץ שונות במקומות מעניינים.

היצירתיות של בתי עץ

חיפויים שונים מבפנים ומבחוץ יכולים להפוך כל בית עץ לבית שהמראה שלו מפתיע. לא חייבים לשמר כמובן את מראה העץ המלא אבל אין ספק שבתים כאלה נראים הרבה יותר טוב כשהם מפגינים את המראה האופייני להם. למעשה, ברוב המקרים בית עץ נבנה בעיקר בגלל הייחודיות הזאת שלו. הוא גם חומר שמאפשר המון ורסטיליות בבנייה בתוכו יחסית לאבן, מלט ולבנים. לא חייבים לבנות קירות שלמים של יציקות ולוחות. יכולים להניח קורות מעניינות בכל מקום, כמו גלריות באמצע החדר או לנצל חללים שונים בצורה קלה יותר מאשר תדרוש צורת בנייה מסורתית.

אפשרויות שילוב ריהוט וקירות

משרד לעיצוב פנים שמתמחה בעץ יוכל להציג לפניכם את כל האפשרויות שבהן אפשר להשתמש בעץ כדי לבנות בצורה מעניינת חדרים. לא רק חדרים, למעשה כי אם גם אלמנטים כמו מדפים ונישות, ריהוט מקובע לקירות ולרצפה בזכות העץ שמשתלב גם במבנה. המיטות ומערכות הישיבה יכולות להפוך למעין חלק מהבית כאשר בונים אותם נכון. יחד עם שילוב החוץ עם מה שיש בפנים המראה המרהיב של בית עץ יכול להיות כמו הגשמת חלום של עיצוב.