מטבחי גינה

מטבחי גינה

כיום מטבחים לא חייבים להיות בתוך הבית. בעידן המנגל והברביקיו מטבחים נחשבים ריהוט גינה לכל דבר. קיימים סוגים רבים של מטבחי ריהוט גינה ואפשר לבשל בהם הכל, החל מארוחת ברביקיו ועד לתבשילים מורכבים של שעות.

 למה צריך מטבחי ריהוט גינה?

אם זכיתם ויש לכם גינה, חצר או מרפסת גדולה, אתם יכולים לנצל את השטח שלה גם לשימושים שאמורים להיות בתוך הבית. מטבח ריהוט גינה הוא פיתרון נוח מאוד, מכיוון שהוא מאפשר לבשל באוויר הפתוח. מעבר לעובדה שהבישול באוויר הפתוח הוא חוויה יוצאת דופן לכל דבר, ניחוחות הבישול יישארו מחוץ לבית, וכך הקירות והרהיטים לא יספגו את ריח הבישול.

תבשילי קדרה האורכים שעות רבות, ארוחות ברביקיו ומנגל, צליית בשר ארוכה כמו אסאדו, בישול דגים, טיגון בשמן עמוק ועוד, משאירים ניחוח לא נעים בבית אפילו שעות וימים לאחר תום הארוחה. לכן, מטבחי ריהוט גינה הם פתרון אידיאלי לבעיית ריחות לא נעימים של בישול.

איך בונים מטבחים בגינה?

עם קצת השקעה, ניתן להפוך מטבחי ריהוט גינה לעולם של טעמים וניחוחות. אדנית של תבלינים, רהיטים מעוצבים, טיפוח ערוגה של ירקות, שתילת עצי פרי – ויש לכם גן עדן של מבשלים מקצועיים ממש ליד הבית שלכם.

קיימים היום עשרות סוגים של תנורי גינה הכוללים מקום לגחלים למנגל, תנורים, כיריים ואפילו מקום לצליית פוייקה. המשמעות היא שבימי שמש אביביים ובערבים נעימים, תוכלו לבשל ולהגיש לאורחים שלכם בגינה. מדובר ביתרון גדול ביותר, מפני שעיצוב נכון של מטבחי ריהוט גינה יאפשר לכם לארח כמות גדולה של אנשים אפילו מבלי להכניס אותם הביתה. מסיבות החברים שלכם יוכלו להתקיים באמצע השבוע בזמן שהילדים ישנים בבית. אם תגדילו ותבנו שירותי אורחים מחוץ לבית, תוכלו לארח לעיתים קרובות יותר, מבלי לחשוש מכך שהבית מבולגן או שמו תפריעו לדיירי הבית.

איך ריהוט גינה יוכל לשדרג את מטבח הגינה שבנינו?

בנוסף למטבחים, קיים ריהוט גינה מגוון שתוכלו לשלב בכדי ליצור לעצמכם פינת אירוח, ממנה האורחים שלכם לא ירצו ללכת. ריהוט גינה כולל היום כמעט את כל האבזרים של ריהוט לבית. ניתן למצוא ריהוט גינה החל משולחנות וכסאות, דרך ספסלים, ספות וכורסאות, פופים, שמשיות ושאר ריהוט גינה, שיהפוך את החצר שלכם למקום קסום וייחודי.

כיצד בוחרים ריהוט גינה?

כשמדובר על ריהוט גינה, חשוב לדעת שלא מדובר על מוצרים שיישארו איתנו שנים רבות. ריהוט גינה הוא ריהוט בעל אורך חיים קצר ולכן לא מומלץ להתפרע במחיר. קיימים סוגים שונים של ריהוט גינה. החומרים המובילים בעולם ריהוט גינה הם פלסטיק, מתכת, קש ועץ.

חשוב לזכור, כי האויבים הגדולים של ריהוט גינה הם לכלוך ופגעי מזג האוויר או חס וחלילה הצפה בכיור תזדקקו לפתיחת סתימות. לכן, כשאתם בוחרים ריהוט גינה, זכרו לבחור רהיטים העמידים לשמש ומים, וגם רהיטים המתנקים בקלות.