ארונות קיר

ארונות קיר, פריט עיצובי פשוט, חכם ונוח, המאפשר שטח אחסון ותורם לאווירה נעימה ומסודרת. השוק מציע היום מגוון רחב של ארונות קיר מחומרים שונים, מרקמים שונים, תכנונים שונים וצורות שונות.

תתחדשו, עברתם לבית חדש. כשאתם מתחילים לעצב את חלל הבית שלכם, חשוב שתזכרו ששטח איחסון שמאורגן בצורה נכונה ישפיע באופן ישיר על איכות החיים שלכם. לכן ארונות ובמיוחד ארונות קיר הם מילת המפתח כשמדובר בעיצוב. הנה כל מה שרציתם לדעת על ארונות קיר.

איך לבחור ארונות קיר?

לפני שבוחרים ארונות קיר, חשוב לבדוק את החלל. יש להחליט מה המקום הנכון למקם את ארון הקיר. כל תכניות הבניה החדשות כוללות מקום לארונות קיר. ניתן לזהות את מיקום ארונות הקיר בין שני קירות תומכים ולעיתים גם עם הגבהה קלה. מיקום ארונות הקיר לפי תכנון הבית או החלל אינו מחייב והוא ניתן לשינויים.

במידה ומדובר בארונות קיר בעלי דלתות הזזה, האופציות יותר רחבות, וניתן למקם את ארונות הקיר גם בחללים צפופים. זאת הסיבה שארונות קיר עם דלתות הזזה מתאימים יותר לחללים קטנים וצרים יותר. ארונות קיר מעל לכל הם פריט עיצובי. כשאתם בוחרים ארונות קיר חשבו על הרהיטים שלכם ועל הצורה בה אותם ארונות קיר ישתלבו עם יתר החפצים שלכם.

נוסף על כך, קיימים בשוק ארונות קיר בצורות ועיצובים שונים. אתם יכולים להחליט אלו חלקים חשובים יותר בארון שלכם: מגרות, מדפים או מתקני תלייה. ארונות קיר טובים תמיד יהיו מסודרים, גם אם מדובר באדם המבולגן ביותר בעולם. קבלו רעיונות לפתרונות אחסון בארונות קיר שונים, ובחרו את פתרונות האחסון המתאימים לכם.

למי מתאימים ארונות קיר?

ארונות קיר מתאימים למעשה לכל אחד ולכל מקום. ארונות קיר יכולים לשמש כארונות בגדים, ארונות לאחסון צעצועים בחדרי משחקים ואפילו כמזווה למטבח. קיימים ארונות קיר הניתנים לפירוק ונותנים פתרון עיצובי מתחלף. במיוחד כשאנחנו נמצאים בעידן של חידושים ושינויים, ארונות קיר לא חייבים להיות פתרון קבוע ובסיסי, אלא הם יכולים להשתנות.

בנוסף, אנשים נוטים לעבור דירות היום יותר מבעבר. בשונה מארונות הקיר הישנים, אחד היתרונות של ארונות קיר עכשוויים הוא שהם מתפרקים וניתנים להעברה מדירה לדירה בקלות ומבלי לגרום להם נזק.

האם כדאי להתאים ארונות קיר במיוחד?

התאמת ארונות קיר באופן אישי על ידי נגר היא הפתרון האולטימטיבי לאנשים המתכננים לגור שנים רבות בבית מסוים. יחד עם זאת, כשבונים ארונות קיר בהזמנה אישית, לא תמיד חושבים על האפשרות שיום אחד נרצה להזיז את הארונות הללו, ולהשתמש בהם כפריט אחסון במקומות אחרים בבית. כשאתם מזמינים ארונות קיר דרשו מהנגר גימורים גם בפינות הקטנות ונסתרות, כדי שאם תרצו, תוכלו ביום מן הימים להזיז את הארונות ולבצע בהם שימוש. בכל מקרה, תוכלו למצוא גם הרבה ארונות קיר מוכנים שתוכלו להתאים לדירה שלכם.