דלת מעץ לחיים טובים יותר

התשובה לשאלה מדוע לבחור בדלתות עץ לא קשורה רק למחיר. מלבד העובדה שעלותן של דלתות עץ משתלמת הרבה יותר מאשר דלתות הברזל הרגילות, מדובר גם בהצהרה אופנתית ומודרנית. שיטות הבנייה הקיימות כיום מאפשרות הרכבת דלתות עץ בגדלים שונים ובצורות שונות, והכל על פי דרישת הלקוח.

אבטחה טובה יותר

המבחר של דלתות עץ עצום, וההיצע פותח בפני הלקוחות הפוטנציאליים מגוון פתרונות לבית או לחצר. למעשה, גם אם הבית עצמו אינו בנוי מעץ, ניתן להזמין דלתות עץ אשר יהוו את האלמנט הייחודי במקום המגורים. המנעולים אותם ניתן לשים על דלתות עץ אינם נופלים מהמנעולים הקיימים על הדלתות הרגילות, ולכן גם השיקול הבטיחותי מתקיים בהצלחה.

דלת מעץ כחלק מהעיצוב או בנפרד ממנו

בכל מקרה בו בוחרים לעצב את הבית, דלתות עץ יכולות להיות קשורות לעיצוב הכללי או יכולות להיות שונות ממנו. היתרון הגדול ביותר של דלתות עץ קשור לאופן בו תופס הלקוח את הדלת בחזונו. בנוסף, במהלך התקופה בה משתמשים בדלתות עץ, ניתן לצבוע או לכסות את הדלת ובכך להכניס לבית רוח חדשה. רמות הגימור של דלתות עץ משתנות בין הספקים השונים, וכך משתנה בהתאם גם המחיר.

דלת מעץ לכל חדר בבית

דלתות עץ פשוט יעלו פחות מאשר דלתות עץ משובח, ולכל בית דרישה שונה. דלתות חיצוניות שצריכות להחזיק מעמד בתנאי מזג אוויר חורפיים יהיו שונות מאשר דלתות עץ בחדרי השינה. ניתן גם לשלב בין דלתות עץ מסוגים שונים, בתוך הבית: דלת מסוימת לחדר השינה של ההורים ודלת בעיצוב אחר לחדר השינה של הילדים. הטיפול בדלתות עץ פשוט וזול יותר, גם לאורך תקופות ארוכות.

לא רוצים רק עץ? אפשר לשלב עם זכוכית או מתכת

אם הלקוח מעוניין, ניתן גם לרכוש דלתות עץ המשולבות במתכת, בזכוכית או דלתות אלומיניום. בצורה כזו מקבלת הדלת אופי אחר הייחודי רק לנו. כיום ישנה מגמה בעולם העיצוב לעבור לדלתות עץ משודרגות, או להחליף את הדלתות הישנות בחדשות. הדגמים הפופולאריים ביותר של דלתות עץ הם דלתות עץ אורן או דלתות עץ אגוז, אך אם קיימות בדמיונכם דלתות מסוגי עץ אחרים הרי שלא צריכה להיות בעיה להשיג אותם.

בעלי המקצוע עושים את השינויים הנדרשים

בקרב המעבר בארץ ובעולם לדלתות מהסוג הזה, חלו שינויים רבים בתחום, מה שהשפיע גם על בעלי המקצוע. החברות העוסקות מודעות לדרישות השונות של הלקוחות, ולכן גם דואגות להגדיל את אפשרויות הרכישה. למעשה, דלתות עץ הן אינן נחלתם של הארונות בלבד, אלא עושים צעדי ענק לעבר השתלטות גם על האזורים האחרים בבית. מכל זווית בה מסתכלים על זה, מדובר על שדרוג ניכר ברמת החיים, ועל צעד נוסף שעושות משפחות בימינו לשגרת חיים שלווה, בטוחה ובריאה יותר.