מטבחים יוקרתיים

מטבחים יוקרתיים מעץ

אם התמזל מזלכם ויש לכם קצת כסף לבנות את מטבח החלומות שלכם, כדאי שתדעו שקיים היום מגוון רחב של מטבחים יוקרתיים, שיאפשרו לכם להיות שפים מקצועיים של ממש. מטבחים יוקרתיים הם סביבת עבודה המעוררת השראה, אך בנוסף לכך מדובר בשדרוג חשוב, שיאפשר לכם להוציא הרבה יותר מחומרי הגלם ולהכין מטעמים באיכות מקצועית של ממש.

 מה ההבדל בין מטבחים יוקרתיים למטבחים רגילים?

מעבר ליופיים ולעיצוב המיוחד של מטבחים יוקרתיים, מטבחים יוקרתיים מעידים על מקצוענות. לא ניתן להשוות בין הביצועים של כיריים ותנור איכותיים ויקרים מול כיריים ותנור במחירים נמוכים. מטבחים יוקרתיים מתאפיינים בעיצוב מודרני וחדשני, המאפשר אכסון חכם של כל כלי המטבח בצורה יעילה ונוחה לעבודה.

מעבר ליוקרה, מטבחים יוקרתיים נועדו קודם כל למקצוענות. ניתן לקבל מקצוענות באמצעות שילוב של שני דברים: נוחות ואיכות. כשמדובר על מטבחים יוקרתיים נוחות היא ערך עליון. כשאנחנו משקיעים בין עשרות למאות אלפי שקלים במטבח שלנו – נרצה לייצר לעצמנו סביבת עבודה קומפקטית ונוחה.

מטבחים יוקרתיים – מה החידושים בעיצוב?

מעצבי הפנים הבינו כבר מזמן, כי המטבח הוא אחד החלקים היותר חשובים בבית. לכן, מטבחים מודרניים הם קודם כל פריט ריהוט ייחודי. יש שיגדילו ויאמרו, שכדי להקנות לבית מראה יוקרתי, השלב הראשון הוא תכנון מטבחים יוקרתיים, אחר כך חושבים על כל השאר.

מטבחים יוקרתיים יכולים להתאים לכל חלל. קיים בשוק מגוון רחב של מטבחים יוקרתיים, כאלה שנועדו לחלל קטן ויכולים לאפסן את כלל חפצי המטבח בצורה קומפקטית, וכאלה שנועדו לחללים גדולים ומקנים אווירה גדולה ומפוארת על  ידי עיצוב ייחודי.

במידה ותרצו לשפץ את הבית, בטוח גם תרצו מטבח חדש, שיפוץ מטבח יכול לשדרג את עיצוב החדש לבית בכמה רמות,

כשמדובר על מטבחים יוקרתיים, שטחי האחסון אינם רק ארונות ומגרות. מדובר בארונות עם מנגנון פתיחה אוטומטי: מעלית למיקסר, ברז חבוי, שולחן אוכל נפתח במסוע, והכל קורה בלחיצת כפתור קטנה. אין ספק, שתחילת כל בישול במטבח שכזה תביא לתוצאות איכותיות ומרשימות. כמובן שהעיצוב החדשני הינו חלק בלתי נפרד מיוקרתו של המטבח. קרמיקה יוקרתית, עץ איכותי ורצפת פרקט גורמים למטבח גם להיראות יקר!

מטבחים יוקרתיים – איך הם תורמים לחוויה הביתית?

אין ספק, שאוכל הוא אחד היסודות הבסיסיים של הקיום שלנו כבני אדם. האוכל משפיע על בריאותנו, על מצב הרוח שלנו ועל מצבנו הנפשי בכלל. בניית מטבחים יוקרתיים בבית ההופכים את המזון לחוויה, מקנה לבני הבית תחושת רוגע ושלווה.

כשיש בבית מטבח המאפשר הכנת ארוחות איכות, עם כל ההצגה מסביב, חווית הבישול הופכת למהנה הרבה יותר. ניתן לבשל עם הילדים או עם האורחים, ובכך לא להרגיש שאנחנו עובדים קשה מדי.

אלו אביזרים בולטים באותם מטבחים יוקרתיים?

המקרר היוקרתי שונה מהמקרר הרגיל בגודל שלו, בעוצמת הקירור, ולעיתים גם בחלוקה בין המקרר למקפיא. קיימים מקררים יוקרתיים עם בר חיצוני ומכונת קרח ומים קרים, שהופכים את חווית השתייה למהנה הרבה יותר, גם למבוגרים וגם לילדים.בכל אופן, מטבחים יוקרתיים בולטים בעיקר בחידושים המשדרגים את חווית הבישול.