מיטות ולול לתינוק

מיטות ולול לתינוק הם מסוג המוצרים שכל בית שעומד להיוולד בו תינוק יהיה חייב להצטייד בהם. חדרי תינוקות הם חללים אשר רצוי שייראו יפים ונעימים לעין, ולא פחות חשוב מכך רצוי שפרטי הריהוט שבהם יהיו פונקציונאליים, ויתנו מענה הולם לצרכי התינוק והוריו. מיטות ולול לתינוק הם מפריטי הריהוט המובילים בחשיבותם עבור חדרי תינוקות, וחשוב לבחור אותם בקפידה על מנת להבטיח שיהיו עמידים לאורך זמן ובטיחותיים, וכמובן שהמראה שלהם יותאם לעיצוב אותו חדר לתינוק.

מה חשוב לדעת בבואנו לרכוש מיטות ולול לתינוק?

מיטות ולול לתינוק הם שני מוצרי ריהוט בעלי חשיבות רבה בכל הקשור לנוחיות השימוש בהם ולנוחות המשתמשים בהם, הלא הם העוללים הקטנים שלנו. חשוב לזכור, שהקטנטנים שלנו לא יכולים להסביר לנו, אם יש משהו שגורם להם אי נוחות במיטה או בלול, ולכן יש לוודא היטב את איכותם של מיטות ולול לתינוק טרם רכישתם.

לגבי מיטות תינוק, חשוב לוודא שהמיטה שנרכוש עומדת בתקני ודרישות הבטיחות של מכון התקנים הישראלי. המזרון של המיטה חייב להתאים במדויק (לא יותר משני סנטימטרים של הפרש למידותיה של המיטה. מדוע? מפני שהפרש גדול יותר בין המזרון למיטה עלול לגרום למצבים של תאונות, חלילה.

כמו כן, בבואנו לרכוש מיטות ולול לתינוק חשוב מאד לבדוק שהמזרנים מיוצרים במפעלים מורשים, וכי הם אינם מכילים חומרים רעילים. מזרונים של מיטות ולול תינוק יהיו לרוב מצופים פלסטיק, כדי לתת מענה לסוגיית ההרטבה. אלו מומלצים בתקופת החורף. לעומת זאת, בתקופת הקיץ חשוב להצטייד במזרונים מצופים בד עבה עבור מיטות ולול תינוק ולא פלסטיק – שלא נוח בחודשי הקיץ החמים. 

במידה ואתם בוחרים לול שיתאים לעיצוב חדר ילדים קיים, עליכם לבדוק שהלול עומד בדרישות שלכם ובתקן למרות עיצובו היפה. מומלץ לבדוק קצת לפני סיום ההריון, אם סופרים בשבועות הריון אז לקראת 30 שבועות..

ועוד כמה פרטים חשובים על הלול של הקטנצ’יק…

כעבור שלושה ארבעה חודשים מרגע הלידה, כבר תוכלו להיעזר בשירותיו של לול לתינוק. לול לתינוק משמש את התינוק במהלך היום. לול לתינוק מגן על התינוק שלכם מפני המתרחש בסביבתו הקרובה, ובשלב מאוחר יותר הוא משמש מגן עבור הסביבה מפני פעולות מסוכנות של התינוק.

לול לתינוק צריך להיות כמובן נוח ומרווח, כדי שנוכל להניח שם את התינוק וגם חלק מצעצועיו. לעיתים, לול לתינוק משמש כמו מיטה, והילד יכול להירדם בו במהלך שעות היום מעת לעת.

מבחינת מגוון לולים לתינוקות קיימים לולים הבנויים מעץ טבעי, וכמו כן לולים מבד ולולים מפלסטיק.

מיטות ולול לתינוק הם, כאמור, מוצרים חיוניים מאד לתינוק שלכם, וחשוב לברור אותם בקפידה תוך התחשבות מלאה בנוחות המוצרים, בפונקציונאליות שלהם, ולסיום גם בעיצוב שלהם.