תהליך הייצור של דק סינטטי

מעוניינים להוסיף דק לביתכם, אך אינכם בטוחים אם זו האופציה שהכי מתאימה לכם? לאחר שתדעו על תהליך הייצור של דק סינטטי תוכלו להיות הרבה יותר בטוחים אם הדבר מתאים לכם ולצרכים שלכם בסופו של דבר.

 

אז מהו תהליך הייצור?

דק סינטטי הינו דק שמיוצר בדרך כלל מחומרים דמויי עץ בתנאים סטרלייים, ובדרך כלל ברמת גימור גבוהה, וזאת במטרה להקנות תחושה אמיתית ככל שניתן של עץ מלא. הייצור הזה מאפשר שימוש בדק סינטטי בלא מעט דרכים שונות, וניתן לומר שרבים הם האנשים אשר בוחרים לעשות שימוש בדק סינטטי על פני כזה מעץ מלא. אם אתם תוהים מדוע אותם אנשים מעדיפים דק סינטטי על פני כזה מלא, אזי הנה לכם מספר סיבות.

כאשר מדובר על תהליך ייצור של דק מעין זה, הוא בדרך כלל פשוט למדי, שכן אין צורך לעשות שימוש בעץ מלא ולצד זאת פשוט צריך לקחת מספר חומרים סינטטים שמקנים תחושה של עץ אמיתי. בכל אופן, ניתן לומר ללא היסוס שמרבית האנשים בוחרים לעשות שימוש אך ורק בחומרים סינטטים, וזאת מתוך טעמי חסכון או תחזוקה קלים יותר, כך שאם הדברים הללו חשובים לכם, כנראה שגם לכם כדאי לרכוש דק מחומרים סינטטיים.

יתרונות הדק הסינטטי

מחיר אטרקטיבי – אם משווים את המחיר של דק סינטטי בהשוואה למחיר של דק מלא, אז וודאי תופתעו לגלות שתוכלו לחסוך לא מעט כסף אם תשכילו לעשות שימוש אך ורק בדק סינטטי ורכישה של תחליפי עץ. הסיבה לכך היא שחומר שעשוי מעץ אמיתי עולה הרבה יותר כסף, מה שגורם לייקור גבוה של המוצר הסופי.

מראה זהה – כאשר מדובר על הדקים השונים, דעו לכם שבין אם מדובר בכזה סינטטי ובין אם בכזה שעשוי מעץ אמיתי, בשני המקרים עין לא מקצועית תתקשה בדרך כלל להבחין בשוני, וזאת בהנחה שאתם לא מתמקדמים בכל פרט ומנסים לראות את השוני.

תחזוקה קלה – דקים סינטטים מצריכים תחזוקה הרבה יותר קלה מאלו של הדקים מעץ מלא, יתרון אשר מאפשר לכם ליהנות מגמישות מירבית וחוסר דאגה שמא יקרה משהו קטן שיפגע בדק שלכם. לעומת זאת, כאשר מדובר על דק מעץ מלא, בדרך כלל אסור לו לבוא במגע עם מים ויש לדעת כיצד לשמור עליו היטב מפני פגיעות כאלו ואחרות.

נשמע לכם מעניין לרכוש דק חדש לביתכם? אל תהססו וצרו קשר בהקדם עם איש מקצוע מהימן שידע כיצד להסביר לכם על דגמי הדקים השונים והדק הספציפי שהכי מתאים לצרכים שלכם. אנו בטוחים שלאחר זמן קצר תוכלו למצוא משהו שמוצא חן בעיניכם ולצאת מהחנות עם מוצר שישדרג רבות את הפונקציונאליות והמראה של הבית שלכם. אז למה אתם מחכים חברים? צאו עוד היום לחנות ופגשו איש מקצוע שיסייע לכם בנושא.