מאוורר תקרה מעוטר עץ

מה הוא הערך המוסף של מאוורר מעץ? המראה הדקורטיבי שלו, התרומה שלו לאווירה כפרית. עיצוב בית בעץ בכלל ומאווררי תקרה מעוטרים העשויים אף הם מעץ משווים לבית אווירה חמימה, נעימה, ביתית.

כאשר פריטים מרכזיים שונית בבית עשויים עץ מסוגים שונים, בטקסטורות מגוונות ובגימורים מלוטשים, כגון דלתות, מזנונים, ספריות, תריסים ועוד, מאוורר תקרה מעץ משלים את האווירה ויוצר קו עיצובי אחיד, מעודן ומסוגנן ובעיקר חם.

מאוורר תקרה מעץ בסגנון רטרו

בשנים האחרונות, כאשר מספר רב והולך אל אנשים, לרבות ואולי בעיקר צעירים, מעצבים את ביתם בסגנון רטרו, ושבים לטעם של פעם, מאווררי תקרה מעוצבים הם מרכיב עיצובי בלתי נפרד מהתפיסה הזאת. ניתן אפוא לראות כיום מאוורר תקרה מעץ בבתים פרטיים, במשרדים, בבתי עסק, במוסדות ציבור, בבתי קפה ובמסעדות, בעקבות העובדה הפשוטה כי הם יפים ומתאימים להתקנה במקומות רבים ושונים.

מאוורר תקרה מעץ הוא לא רק דקורטיבי אלא גם חזק, עמיד ואמין. יתרון חשוב שלו הוא האפשרות לנייד אותו ממקום למקום, הן בתוך המבנה והן להתקינו במבנה אחר. על מנת להפיק את המיטב מפוטנציאל האוורור הגלום במאוורר עץ חשוב להתקין אותו באופן נכון ולוודא כי השימוש בו בטיחותי. חשוב להתקין את המאוורר לצד נקיטת כל צעדי הבטיחות הנדרשים.

מאוורר תקרה מעץ מאפשר ליהנות מפיזור אוויר שווה בעת שהייה במתחם שהוא מותקן בו. לא אחת הוא מייתר את הצורך בהפעלת מזגן ובכך הוא גם חסכוני וגם יעיל.

כדאי להתייעץ עם מעצבי פנים מקצועיים

על מנת לבחור מאוורר תקרה מעץ שישתלב עם הקו העיצובי הכללי של המתחם כולו בכלל ושל החדר שבו הוא מותקן בפרט ניתן להתייעץ ואף מומלץ עם מעצבי פנים. בחירה מושכלת של מאוורר תקרה מעץ פירושה בחירה בגודל מידתי של מאוורר, שיהיה גדול מספיק כדי להפיק תפוקת אוורור טובה אבל שלא יהיה גדול באופן חריג ;פירושה לבחור בצבע עץ חום וחם. כמו שאר הפריטים העשויים עץ ומעצימים את האווירה הכפרית – מאוורר תקרה מעץ תורם תרומה חשובה לכך.

מאוורר מעוצב מעץ – לתקרה ולעמידה

למאוורר התקרה מצטרף גם מאוורר עמידה המוצע גם הוא כיום בחנויות החשמל השונות לצד עיטורי עץ מסוגננים. עיצוב מעץ משרה אווירה של חום ונועם ומעניק למאוורר לוק של רהיט לכל דבר ועניין. המחירים של מאווררים מעוצבים בשוק אינם גבוהים והם מוסיפים גם עיצוב וגם אווירה לחדר בהם הם נמצאים ומותקנים.