בית עץ שהופך את החלום למציאות

בין אם אתם חיים בכפר, במושב, בקיבוץ או בעיר, סביר להניח שתמיד אחד מבני משפחתכם חלם על בתי עץ למגורים. מלבד האווירה המיוחדת המלווה בתי עץ למגורים, ישנם גם יתרונות רבים אותם אי אפשר למצוא במגורים בבתי אבן רגילים. ראשית, בתי עץ הם חלק מתפיסת חיים טבעית ואורגנית המחברת אותנו לטבע בצורה מושלמת. בנוסף, בתי עץ למגורים נוחים יותר לתכנון אישי ומורגשת בהם טביעת יד של בעלי הבית.

מהתכנון לבנייה – במספר צעדים פשוטים

בתי עץ למגורים מאפשרים ארגון מספר חדרים, כניסות ואפילו חלונות ודלתות בצורה פשוטה הרבה יותר מאשר בבתים אחרים. לא רבים יודעים זאת, אך כיום גם הבטיחות בכל הקשור לבתי עץ השתפרה פלאים. במידה ובוחרים בקבלן מבצע אמין ומנוסה מבטיחים בתי עץ ראש שקט לשנים ארוכות. במילים אחרות, בתי עץ למגורים אינם באים על חשבון האמינות של הבתים האחרים.

מעורבות מוחלטת של בעל הבית

בשנים האחרונות בתי עץ למגורים הפכו לאטרקטיביים בשל שיטות בנייה מתקדמות. כיום אנשים רבים אשר תמיד רצו בתי עץ למגורים, ולא ידעו כיצד לבנות אותם, יכולים לפנות אל אנשי מקצוע בולטים, שתפקידם להפוך את החלום למציאות. החל משלב התכנון הראשוני ועד הביצוע בפועל, המעורבות של אלו אשר בוחרים לגור בבתי עץ היא אבסולוטית. הימים בהם כולם השתכנו בבתים זהים הסתיימו, וכאשר אפשר לבחור בתי עץ למגורים לתקופות ארוכות ההצלחה מובטחת.

מחירי הנדל”ן מזנקים? יש אלטרנטיבה

נקודה נוספת אחרת אשר קשורה אל בתי עץ למגורים היא המחיר. בתקופה בה מחירי הנדל”ן מזנקים, וזוגות צעירים אינם יכולים להרשות לעצמם רכישת בית במחיר נורמאלי, בתי עץ מהווים אלטרנטיבה ייחודית. גם העובדה, שניתן למקם בתי עץ למגורים בכל אזור בארץ פתחה את האפשרות בפני אנשים רבים. מאילת ועד החרמון, בתי עץ למגורים בהסקה נכונה נמצאים בראש סדר העדיפויות של משפחות גדולות וקטנות כאחד.

דינאמיות היא מילת המפתח

במהלך שגרת החיים בתוך בתי עץ למגורים, ניתן לבצע הרבה שינויים שמנועים מאיתנו בבתים אחרים. אם נולד לכם עוד ילד, או לחילופין אתם מרגישים שתוספת של חדר או שניים לבית הכרחית עבורכם – במסגרת מגורים בבתי עץ הבנייה הופכת פשוטה יותר. ההוצאות השוטפות באחזקת בתי עץ למגורים נמוכה משמעותית מאשר ההוצאות בבתים אחרים, ולכן בשורה התחתונה העלות הכלכלית משתלמת הרבה יותר.

שדרגו את איכות החיים

לסיכום, בתי עץ למגורים הם כבר מזמן אינם נחלתם של מאושרים בודדים בלבד. בתי עץ למגורים יכולים להיות גם קורת הגג שלכם, במידה ותבחרו לשדרג את איכות החיים, ועדיף מוקדם מאשר מאוחר. אם עד היום גרתם בשכירות, פשוט כי לא יכולתם להרשות לעצמכם לקנות בית, בתי עץ למגורים מבטיחים לשנות אצלכם את התפיסה.