בתי עץ למגורים

ביקוש עולה: בתי עץ למגורים במחירים מפתים לאור העליה במחירי הנדל"ן, והמחירים של חומרי הבניה השונים, בתי עץ הפכו למצרך מבוקש מאוד לצרכי מגורים. אם בעבר בישראל התרכזו בעיקר בבניה בבלוקים ובטון, כיום ניתן לראות יותר ויותר אנשים אשר בוחרים לבנות בתים מעץ, כפי שמקובל בארצות הברית ובארצות רבות אחרות ברחבי העולם.

קרא עוד

בניית בית עץ באמצעות כלי העבודה של דרמל

בניית בית עץ נחשבת לחלומם של רבים. מי שמעוניין להרגיש כמו באירופה יכול להגשים את החלום ולבנות בית עץ. אמנם מדובר בשיטת בנייה נפוצה פחות מאירופה, אבל עדיין רבים מעוניינים לבנות בתים בשיטה הזאת.

קרא עוד

בתי עץ סקנדינביים – לא רק בתים לאירוח נופשים בלבד

על אף שבעבר שימשו בתי העץ הסקנדינביים בעיקר כבתי אירוח עבור המבקשים לבלות סוף שבוע בצימר מפנק או כמחסנים לאגירת אביזרים שמסתובבים בבית ללא תכלית, בשנים האחרונות עברו בתי העץ הסבה וכיום הם משמשים כבתי מגורים לכל דבר. מדוע הופכים בתי העץ הסקנדינביים לאופצית מגורים פופולארית כיום? על כך במאמר הבא.

קרא עוד

לגור בבית מעץ

תמיד התעסקתם במחשבה כמה זה היה יכול להיות נהדר לגור בבית מעץ? החלטתם כי מגורים בבית מעץ הוא הפנטזיה הבאה שאתם רוצים להגשים? כיצד בכלל מתחילים לממש את החלום, איזה סוג של בית מעץ כדאי לכם לרכוש ואל איזו חברה כדאי לפנות על מנת להתחיל את כל התהליך? תשובות לכל השאלות בפנים.

קרא עוד

לגור בבית מעץ- זה לא חייב להיות רק פנטזיה

לאחרונה נראה, כי כולם הפכו לירוקים: כולם דואגים מהשפעותיו ההרסניות של אפקט החממה, כולם מתחילים לקנות מוצרים טבעיים וכולם רוצים לתת את תרומתם הצנועה לשיפור "בריאותו" של כדור הארץ.  בתוך הקונטקסט הזה, הפכו בתי עץ לטרנד פופולארי ויש הטוענים כי הם עתידים להחליף את מקומה של הבנייה מבטון.

קרא עוד