ריהוט מעץ מלא למשרדים

עיצוב משרדים הוא תחום מיוחד במינו. בעוד שמעצב דירות ובתים צריך לטפל בפונקציות שקשורות למשפחה אחת שמתגוררת בחלל אחד, משרד הוא מקום שיכול להיות גם פרטי, גם ציבורי וגם שירותי – הוא אמור לשמש הרבה מאד אנשים שלכל אחד מהם העדפות פונקציונליות ועיצוביות אחרות.

קרא עוד

5 טיפים לעיצוב חלל הבית

עיצוב חלל הבית הוא מלאכת מחשבת המאפשרת לנו להביא לידי ביטוי את הרעיונות הכי יצירתיים והכי מדויקים שלנו. עיצוב החלל הפרטי שלנו, חלל הבית שבו אנו גרים, הוא מהלך חשוב הדורש את מלוא תשומת ליבנו ואת המחשבה שלנו, שכן אם יש מקום בו אנו צריכים לחוש בבית, זה הבית שלנו.

קרא עוד

שילוב פינת ישיבה מעץ בגינה שלכם

אומנם אנחנו נמצאים כעת בשיאו של החורף, אך כדאי שנתחיל להתכונן לאביב, מאחר כי ידוע לכולנו כי החורף לא כאן בכדי להישאר, במיוחד במדינה בעלת אקלים כה חם ונוח כמו ישראל.

קרא עוד

רהיטים מעוצבים ובטיחותיים לעיצוב הבית

אחד המרכיבים המרכזיים ביותר שמשפיע על עיצוב חדרי הבית מתייחס לריהוט שתבחרו לצורך אבזור הבית. מעבר לעובדה שהבחירה בריהוט נדרשת להיות בהתאם לפונקציונאליות שלו כך שיהיה נוח לשימוש, בהתאם לצרכים הייחודיים של דיירי הבית בגילאים השונים- הקטנים כגדולים, לעיצוב הריהוט השפעה ניכרת לגבי עיצוב הבית כולו. הבחירה בסגנון הריהוט והחומרים מהם מורכב אינה פשוטה לאור…

קרא עוד