בתי עץ למגורים

ביקוש עולה: בתי עץ למגורים במחירים מפתים לאור העליה במחירי הנדל"ן, והמחירים של חומרי הבניה השונים, בתי עץ הפכו למצרך מבוקש מאוד לצרכי מגורים. אם בעבר בישראל התרכזו בעיקר בבניה בבלוקים ובטון, כיום ניתן לראות יותר ויותר אנשים אשר בוחרים לבנות בתים מעץ, כפי שמקובל בארצות הברית ובארצות רבות אחרות ברחבי העולם.

קרא עוד

שילוב פינת ישיבה מעץ בגינה שלכם

אומנם אנחנו נמצאים כעת בשיאו של החורף, אך כדאי שנתחיל להתכונן לאביב, מאחר כי ידוע לכולנו כי החורף לא כאן בכדי להישאר, במיוחד במדינה בעלת אקלים כה חם ונוח כמו ישראל.

קרא עוד

בניית בית עץ באמצעות כלי העבודה של דרמל

בניית בית עץ נחשבת לחלומם של רבים. מי שמעוניין להרגיש כמו באירופה יכול להגשים את החלום ולבנות בית עץ. אמנם מדובר בשיטת בנייה נפוצה פחות מאירופה, אבל עדיין רבים מעוניינים לבנות בתים בשיטה הזאת.

קרא עוד

בתי עץ- כמה יתרונות שכדאי להכיר

יש סיבה לכך שכולנו נמסים למראה בתי העץ האירופאיים ולכך שרובינו בוחרים להעביר נופש זוגי רומנטי בצימרים העשויים מעץ- לבנייה מעץ יש קסם מיוחד שגורם לכולנו ליפול ברשתו. על רקע זה הפכו בשנים האחרונות בתי העץ לפתרון בנייה מבוקש בקרב ישראליים. על יתרונותיו של בית עץ במאמר זה.

קרא עוד

בתי עץ סקנדינביים – לא רק בתים לאירוח נופשים בלבד

על אף שבעבר שימשו בתי העץ הסקנדינביים בעיקר כבתי אירוח עבור המבקשים לבלות סוף שבוע בצימר מפנק או כמחסנים לאגירת אביזרים שמסתובבים בבית ללא תכלית, בשנים האחרונות עברו בתי העץ הסבה וכיום הם משמשים כבתי מגורים לכל דבר. מדוע הופכים בתי העץ הסקנדינביים לאופצית מגורים פופולארית כיום? על כך במאמר הבא.

קרא עוד

לגור בבית מעץ

תמיד התעסקתם במחשבה כמה זה היה יכול להיות נהדר לגור בבית מעץ? החלטתם כי מגורים בבית מעץ הוא הפנטזיה הבאה שאתם רוצים להגשים? כיצד בכלל מתחילים לממש את החלום, איזה סוג של בית מעץ כדאי לכם לרכוש ואל איזו חברה כדאי לפנות על מנת להתחיל את כל התהליך? תשובות לכל השאלות בפנים.

קרא עוד

לגור בבית מעץ- זה לא חייב להיות רק פנטזיה

לאחרונה נראה, כי כולם הפכו לירוקים: כולם דואגים מהשפעותיו ההרסניות של אפקט החממה, כולם מתחילים לקנות מוצרים טבעיים וכולם רוצים לתת את תרומתם הצנועה לשיפור "בריאותו" של כדור הארץ.  בתוך הקונטקסט הזה, הפכו בתי עץ לטרנד פופולארי ויש הטוענים כי הם עתידים להחליף את מקומה של הבנייה מבטון.

קרא עוד

מיתוסים נפוצים על בתי עץ

לא מעט אנשים שאוהבים את המראה של בתי העץ, נרתעים מלעבור ולגור בהם בשל תפיסות מיושנות ובלתי מבוססות בעליל. התפיסות המוטעות לא נוצרו בחלל ריק ובעבר רובן ככולן היו נכונות, אולם כיום, עם התפתחותה של הטכנולוגיה, מקומן של חלק גדול מההנחות הוא בפח האשפה של ההיסטוריה.

קרא עוד

בתי עץ, למה ומדוע?

בתי עץ, למה ומדוע? בשנים האחרונות נבנו בישראל לא מעט בתי עץ חדשים וניכר שהציבור בישראל גילה באחרונה את העץ מחדש ובהחלט עושה רושם שאופנת בתי העץ כאן על מנת להשאר.

קרא עוד

שימושים שונים לבתי עץ במדינת ישראל

ברוב מדינות העולם השימוש בבתי עץ הוא נפוץ למדיי. העץ הוא מצרך זמין, חזק, מבודד וזול יחסית, כך שניתן לבנות ממנו בתים איכותיים בעלות נמוכה, אולם בישראל, כחלק מהאופי היהודי שזקוק כל כך לבית חזק שיסדותיו נטועים עמוק באדמת הארץ, בתי עץ נתפסים, ולא תמיד בצדק, כבנייה ארעית שאינה מתאימה למגורי קבע.

קרא עוד