פרקט עץ – הצד הקסום של הפרקט

אנשים רבים תוהים מה כל כך מיוחד בפרקט עץ בזמן שיש כל כך הרבה פרקטים סינטטיים עם דוגמאות מרהיבות ומרשימות במיוחד – פרקטיים שעלותם מחצית ופעמים אף יותר מעלותו של פרקט העשוי מעץ מלא. מאמר זה יעזור לקוראים לגלות מהו אותו קסם רב שנים של פרקט שמיוצר מעץ.

קרא עוד

טיפים לחידוש דקים ופקרטים

פרקטים ודקים מענקים לבית ולסביבתו מראה ייחודי, יפה ונעים. משטחים, במיוחד כאלה שעשויים מעץ טבעי, הם חומר נעים מאוד למגע, ויוצרים חוויית מגורים או אירוח יוצאת מגדר הרגיל.

קרא עוד

הדברת טרמיטים מקצועית

כדי לדעת כיצד לטפל בתופעה חשוב לדעת שטרמיטים הינם חרקים הדומים לתיקנים ולנמלים. הם קטנים, אין להם עיניים ולרובם יש כנפיים. הם חיים באופן המוני ואינם מתרבים מלבד המלך והמלכה. באמצעות זיווג הם מטילים ביצים וכך יכולים להתרבות. הטרמיטים אוהבים אזורים לחים והרבה מזון שעיקרו עץ ולכן משתקעים בגינות ובתוך הבתים ניזונים מהדלתות או משקופי…

קרא עוד

כל האמת לאמיתה על פרקטים

רצפות פרקטים נתפסות כיום אצל מרבית הציבור כרצפות מאד עדינות ואלגנטיות. נהוג היה במשך שנים רבות לזהות אותן עם בתי יוקרה מפוארים, או לחילופין עם אתרים היסטוריים וקלאסיים באירופה, שם היה מקובל ללכת בזהירות יתרה על הרצפות הללו בשל רמת העדינות הגבוהה בה הן התאפיינו.

קרא עוד

רעיונות לעיצוב הבית בעזרת פרקטים לשנת 2013

במהלך המאה ה-17, שידועה כתקופת הבארוק, נהגו לעיתים קרובות לעצב את רצפות הארמונות האלגנטיים והבתים האמידים בפרקטים מעץ. בתקופה זו יצרו דפוסים מורכבים ביותר של רצפות פרקט. אבל אם בעבר רצפת הפרקט הייתה בשימוש רק לצורך עיצובם של חדרים קלאסיים ומסורתיים, היום פרקטים מעץ חוזרים לאופנה כאשר הם משמשים לריצוף בעיצובי הפנים המודרניים ביותר וגם…

קרא עוד

איך נטפל בפרקט בחורף?

פינקתם את עצמכם בפרקט חדש? הריצוף החדש כבר הותקן ואתם מתמוגגים מהמראה הרענן של הבית? אם לצד ההתלהבות מהמראה החדש שהבית קיבל אתם רוצים גם לדעת כיצד לשמור על רצפת הפרקט, בייחוד בתקופת החורף שכבר הגיעה אלינו, קראו את המאמר הבא וקבלו כמה טיפים לתחזוקת הפרקט החדש שלכם.

קרא עוד

התקנת פרקט לבית ולמשרד

התקנה של פרקט יכולה להיות שדרוג משמעותי ודומיננטי לעיצוב של בית פרטי או של כל מרחב מחייה אחר לרבות משרדים או קליניקות.

קרא עוד

איך לשמור על פרקט בחדרי ילדים?

החלטתם לאחרונה לרצף את כל הבית בפרקט כדי לחדש את המראה שלו, לשדרגו ולהפוך אותו לאלגנטי ומהודר יותר? חוששים פן רצפת הפרקט בחדרי הילדים תתבלה ותישחק מהר בשל מעשי שובבות והשתוללויות רבים מידי? הנה כמה הוראות שיסייעו לכם לשמור טוב יותר על רצפת הפרקט גם בחדרם של הילדים.

קרא עוד